OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE I KONKURSY 2016/2017
PRZEDSZKOLE
Łucja Połatyńska
- Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa - I miejsce na około 25 osób
Julia Lewandowska
- Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa - II miejsce na około 25 osób
Tobiasz Nowak
- Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa - V miejsce na około 25 osób
Igor Karczewski
- Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa - XII miejsce na około 25 osób
- udział w konkursie recytatorskim w Brzeźnie
Igor Raźny
- Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa - XIII miejsce na około 25 osób
Maja Gaj
- udział w konkursie recytatorskim w Brzeźnie
SZKOŁA
Malwina Olejniczak
- udział w konkursie plastycznym "Młodzież zapobiega pożarom" - etap gminny
- udział w konkursie wysyłkowym "Synapsik"
Antonina Olejniczak
- udział w konkursie wysyłkowym "Synapsik"
Łucja Nowak
- udział w konkursie recytatorskim w Brzeźnie
Patryk Kośniowski
- Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa - XXIII miejsce
- udział w konkursie plastycznym "Młodzież zapobiega pożarom" - etap gminny
- udział w konkursie wysyłkowym "Synapsik"
Weronika Kwiecińska
- udeział w konkursie wysyłkowym "Synapsik"
- udział w konkursie piosenki "Wygraj sukces" w Borowie - wyróżnienie
Maksymilian Trocha
- udział w konkursie wysyłkowym "Synapsik"
Weronika Świątek
- udział w konkursie wysyłkowym "Synapsik"
Roksana Szlugaj
- udział w konkursie wysyłkowym "Synapsik"
Sergiusz Rosiak
- warcaby Borowo - I miejsce
- warcaby Ślesin - XXIX miejsce/XXXIX zawodników
- tenis stołowy - III miejsce - rozgrywki gminne
- Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa - V miejsce
Cyprian Urbański
- Warcaby Borowo - udział
- udział w konkursie plastycznym "Młodzież zapobiega pożarom" - etap gminny
- udział w konkursie wysyłkowym "Synapsik"
- udział w konkursie recytatorskim w Brzeźnie
Marcel Bocian
- udział w konkursie plastycznym "Młodzież zapobiega pożarom" - etap gminny
- udział w konkursie wysyłkowym "Synapsik"
- udział w Międzyszkolnym Konkursie ortograficznym "Zielona Żaba" w Szczepidle
Jakub Raźny
- warcaby Ślesin - udział
-udział w konkursie wysyłkowym "Synapsik"
Katarzyna Połatyńska
- Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa VII miejsce
- udział w konkursie plastycznym "Młodzież zapobiega pożarom" - etap gminny
Lena Kałużyńska
- Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa - XV miejsce
Adamczewska Paulina
- biegi przełajowe w Brzeźnie - IV miejsce
- unihokej dziewczyn w Brzeźnie - IV miejsce
- lekkoatletyka Paprotnia - III miejsce - rzut piłeczką palantową
- lekkoatletyka Paprotnia - IV miejsce - bieg na 60 m
- lekkoatletyka Paprotnia - V miejsce - skok w dal
- Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa - VII miejsce na około 100 osób
- udział w konkursie piosenki "Wygraj sukces" w Borowie
- udział w konkursie profilaktycznym w Szczepidle "Profilaktyka w rozumie"
Katarzyna Obara
- unihokej dziewczyn w Brzeźnie - IV miejsce
- lekkoatletyka Paprotnia - V miejsce - bieg na 60 m
- lekkoatletyka Paprotnia - VI miejsce - skok w dal
- lekkoatletyka Paprotnia - V miejsce - bieg na 300 m
- Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa - VII miejsce na około 100 osób
- IV miejsce w konkursie wiedzy pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" - etap gminny w Brzeźnie
- udział w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym "Zielona Żaba" w Szczepidle
Oliwia Kałużyńska
- unihokej dziewczyn w Brzeźnie - IV miejsce
- warcaby Borowo - IX miejsce
- warcaby Ślesin - XXV miejsce na 37 osób
- udział w konkursie plastycznym "Młodzież zapobiega pożarom" - etap gminny
- udział w konkursie profilaktycznym w Szczepidle "Profilaktyka w rozumie"
Oliwia Rakiewicz
- udział w konkursie plastycznym "Młodzież zapobiega pożarom" - etap gminny
- udział w konkursie recytatorskim w Brzeźnie
- udział w konkursie profilaktycznym w Szczepidle - "Profilaktyka w rozumie"
Natalia Kośniowska
- wyróżnienie w konkursie plastycznym "Młodzież zapobiega pożarom" - etap gminny
- udział w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym "Zielona Żaba" w Szczepidle
Karina Płociniak
- biegi przełajowe w Brzeźnie - V miejsce
- lekkoatletyka Paprotnia - I miejsce - bieg na 600 m
- lekkoatletyka Paprotnia - III miejsce - bieg na 60 m
- Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa - IV miejsce na około 100 osób
- udział w konkursie plastycznym "Młodzież zapobiega pożarom" - etap gminny
Oskar Cieślak
- biegi przełajowe w Brzeźnie - IX miejsce
- unihokej chłopcy Brzeźno - III miejsce
- piłka nożna chłopcy - II miejsce
- lekkoatletyka Paprotnia - VII miejsce - rzut piłeczką palantową
- udział w konkursie plastycznym "Młodzież zapobiega pożarom" - etap gminny
Kornel Bocian
- unihokej chłopcy Brzeźno - III miejsce
- piłka nożna chłopcy - II miejsce
Oliwia Szlugaj
- lekkoatletyka Paprotnia - III miejsce - rzut piłeczką palantową
Natalia Kupczyk
- lekkoatletyka Paprotnia - V miejsce - bieg na 300 m
- lekkoatletyka Paprotnia - VI miejsce - bieg na 60 m
Kinga Krawiec
- biegi przełajowe w Brzeźnie I miejsce
- biegi przełajowe Kazimierz Biskupi - VI miejsce (powiaty)
- unihokej dziewczyn w Brzeźnie IV miejsce
- udział w konkursie plastycznym "Młodzież zapobiega pożarom" - etap gminnY
Weronika Połatyńska
- biegi przełajowe w Brzeźnie - VI miejsce
- warcaby Borowo IV miejsce
- warcaby Ślesin - XXXVI miejsce
- lekkoatletyka Paprotnia - V miejsce - bieg na 60 m
- lekkoatletyka Paprotnia - VI miejsce - skok w dal
- Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa - XV miejsce
- udział w konkursie plastycznym "Młodzież zapobiega pożarom" - etap gminny